Hotel Zlatá Štika - Prezidentské apartmá

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA - TRADICE A KVALITA

Vážení hosté, rádi bychom Vás srdečně přivítali v Hotelu Zlatá štika v Pardubicích. Nabízíme Vám příjemné ubytování, kulinářské zážitky v hotelové restauraci, pivnici Formanka nebo vinném sklípku. Přijměte naše pozvání do originálních interiérů našeho hotelu.

Hotel je opět OTEVŘEN! Prezidentské apartmá

 

Prezidentské apartmá nabízí ubytování nejvyšší kvality. Komfortní apartmán o velikosti cca 75m2 se skládá ze dvou místností a to ložnice a prostorné obývací části, kterou je možné využít i pro obchodní jednání. Jeho součástí je velká samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. Prezidentské apartmá je vybaveno LCD televizorem, satelitním přijímačem, telefonem, minibarem, klimatizací, Hifi soupravou, wifi připojením k internetu a v neposlední řadě županem a přezůvkami.

V našem prezidentském apartmá jsme měli tu čest přivítat již mnoho známých osobností z řad politických jako např. naši bývalí prezidenti Václav Havel a Václav Klaus a stejně tak i stávající prezident Miloš Zeman. Ze zástupců řady herců a zpěváků to byli např. Miroslav Donutil, Ivan Vyskočil, Pavel Trávníček, Zdeněk Izer, Helena Vondráčková, Leona Machálková, Petra Janů, Sisa Sklovská, skupina Kabát, skupina No Name a množí další. Pohodlí tohoto apartmá využil také několikanásobný vítěz Velké pardubické žokej Josef Váňa. Ze zahraničních hostů to byl např. svýcarský spisovatel Erik von Däniken, americký spisovatel Robert Fulghum a americký astronaut James A. Lovell.

 

 

 

Meníčka.cz - nejlepší adresa před obědem

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA ubytování Pardubice Kvalita ubytování HOTEL ZLATÁ ŠTIKA, Pardubice
HOTEL ZLATÁ ŠTIKA v Pardubicích hodnocení