Hotel Zlatá Štika - Prezidentské apartmá

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA - TRADICE A KVALITA

Vážení hosté, rádi bychom Vás srdečně přivítali v Hotelu Zlatá štika v Pardubicích. Nabízíme Vám příjemné ubytování, kulinářské zážitky v hotelové restauraci, pivnici Formanka nebo vinném sklípku. Přijměte naše pozvání do originálních interiérů našeho hotelu.

Kvůli nařízení vlády máme znovu až do odvolání ZAVŘENO. Prezidentské apartmá

 

Prezidentské apartmá nabízí ubytování nejvyšší kvality. Komfortní apartmán o velikosti cca 75m2 se skládá ze dvou místností a to ložnice a prostorné obývací části, kterou je možné využít i pro obchodní jednání. Jeho součástí je velká samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. Prezidentské apartmá je vybaveno LCD televizorem, satelitním přijímačem, telefonem, minibarem, klimatizací, Hifi soupravou, wifi připojením k internetu a v neposlední řadě županem a přezůvkami.

V našem prezidentském apartmá jsme měli tu čest přivítat již mnoho známých osobností z řad politických jako např. naši bývalí prezidenti Václav Havel a Václav Klaus a stejně tak i stávající prezident Miloš Zeman. Ze zástupců řady herců a zpěváků to byli např. Miroslav Donutil, Ivan Vyskočil, Pavel Trávníček, Zdeněk Izer, Helena Vondráčková, Leona Machálková, Petra Janů, Sisa Sklovská, skupina Kabát, skupina No Name a množí další. Pohodlí tohoto apartmá využil také několikanásobný vítěz Velké pardubické žokej Josef Váňa. Ze zahraničních hostů to byl např. svýcarský spisovatel Erik von Däniken, americký spisovatel Robert Fulghum a americký astronaut James A. Lovell.

 

 

 

Meníčka.cz - nejlepší adresa před obědem

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA ubytování Pardubice Kvalita ubytování HOTEL ZLATÁ ŠTIKA, Pardubice
HOTEL ZLATÁ ŠTIKA v Pardubicích hodnocení