Hotel Zlatá Štika - Svatby

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA - TRADICE A KVALITA

Vážení hosté, rádi bychom Vás srdečně přivítali v Hotelu Zlatá štika v Pardubicích. Nabízíme Vám příjemné ubytování, kulinářské zážitky v hotelové restauraci, pivnici Formanka nebo vinném sklípku. Přijměte naše pozvání do originálních interiérů našeho hotelu.

Svatby

Kvůli nařízení vlády máme znovu až do odvolání ZAVŘENO.SVATBA V HOTELU ZLATÁ ŠTIKA V PARDUBICÍCH

Plánujete svatbu v hotelu nebo hledáte pro svůj slavnostní den kvalitní restauraci? Chcete slavnostní menu nebo párty s rodinou a přáteli? Hledáte profesionální a zároveň přátelský přístup a kompletní nabídku služeb na jednom místě? Odpovědi na všechny tyto otázky jsou v našem hotelu kladné.

 

Protože každý náš zákazník je osobností a každá svatba jedinečným originálem, připravujeme všechny naše služby dle invidiuálního přání hosta v kombinaci s našimi zkušenostmi a snažíme se všem Vašim přáním vyjít maximálně vstříc. 

 

Cenové relace Vám velice rádi sdělíme při Vaší osobní prohlídce hotelu. Proto v případě, že Vás naše nabídka oslovila, budeme moc rádi, když nás kontaktujete a domluvíme si osobní schůzku přímo v hotelu.

 

Co nabízíme:

 

Přesvěčte se, že naše příjemné hotelové prostředí, bude pro Vaši svatbu to pravé ořechové a sjednejte si osobní schůzku na telefonu: 737 917 898 nebo 603 201 700 event. email hotel@zlatastika.cz

 

Meníčka.cz - nejlepší adresa před obědem

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA ubytování Pardubice Kvalita ubytování HOTEL ZLATÁ ŠTIKA, Pardubice
HOTEL ZLATÁ ŠTIKA v Pardubicích hodnocení